Skip to main content

En büyük ihtiyacımız “SADAKAT”

Merhaba ,

İlk makalemi yazmanın heyecanı ile selamlıyorum sizleri,umarım her şey yolundadır.

Neden bu video ile başladın diye soracak olursanız, yukarıdaki video benim için çok özeldir, çoğu zaman unuttuğumuz değerleri hatırlatır. Bu aralar ruh durumum havalar gibi parçalı bulutlu olduğu için kendimle baş başa kalıp düşünecek çok zamanım oldu. Zamanın nasıl geçtiğine bir türlü anlam veremediğimiz, kimi zaman şikayet ettiğimiz dünyamızda, 28 gün sonra bir yaş daha almaktı belkide beni sorguya iten kimbilir.

“Samimi olmayan bir kişi sadakat duygusunu da içinde barındırabilir mi ? Sadakatsiz şahıs hayatında ne kadar samimi olabilirdi ???”  diye başladı kafamdaki deli sorular.  Samimiyet kavramı ile başlayan bu sorgum “SADAKAT” ile sonlandı, bu video’da üzerinde ballı kaymak etkisi yarattı.  😉

Sadakatli samimiyet ile kocaman öpüldünüz   : ()

 

 

Nurçin Yeğengil

Merhaba, Kültür Üniversitesi Bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olup, 12 seneye yakın bir zamandır kurumsal firmalarda Bilişim sektöründe görev aldım. Hayata dair sorgularla ilerlerken bu yolculuğumda NLP ile tanıştım, bu alanda uzmanlaşmak istediğim için NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitimlerini tamamladım. Sosyal Medya alanına ilgi duyduğum ve sevdiğim için IMA eğitim kurumunda profesyonel gelişim programlarından Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya eğitimini tamamladıktan sonra kendi ütopya'mda sizlerle birlikteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir